İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Şiş İşi Sevgi Çiçekleri Şal ve Yelek Modeli ve Yapılışı

Yine çok güzel ve çok istek alan sevgi çiçekleri örgü modeli ile beraberiz. Şişle yapılan şal ve yelek yapılışı için kullanılan bu örgü modeli Türkçe videolu anlatımlı.

Hanımlar öncelikle sitemize hoş geldiniz. Bu ara yorumlarınız azaldı? Acaba modellerimizi beğenmiyor musunuz? Sizin için uzun uğraşlar yapıp en güzel modelleri bulmaya çalışıyoruz. Sizin değerli yorumlarınızı da bekliyoruz. Paylaştığımız anlatımlı örgüler hakkındaki yorumlarınızı esirgemeyin.

Şal ve yeleklerde kullanılan örgü modelleriyle devam ediyoruz. Grupta paylaşılan sevgi çiçekleri isimli örgü modeli çok istek almıştı. Bu örgüyle neler yapabilirim diye soran hanımlarda vardı. Öncelikle sevgi çiçekleri örneği ile neler yapabileceğinizi söyleyelim. Gelin yelekleri ve şalları örülebilir. Bunun dışında kendiniz için yelekler, şallar örebilirsiniz. Anne işleri kanalında bu örgünün motiflerinin yapılışı gösterilmiştir. Sitemize eklediğimiz Türkçe video ile nasıl yapıldığını ziyaretçilerimiz de öğrenecek.

Farklı yelek modelleri örmek istiyorsanız, en güzel yeleği yapmak istiyorsanız yayınlamış olduğumuz yelekleri inceleyin. Şişle yapılan yelek modellerinden tığla yapılan yelek modellerine kadar onlarca modele ulaşabilirsiniz.

Sevgi Çiçeği Örgü Modeli

Malzeme olarak angora simli yün ip ve 3.5 numara şişle örülmüştür. Çok ince şişle örmeyin. İnce şişlerle motifler kendini göstermez. Şiş ve ipe dikkat ederseniz örgünün duruşu süper olur. Bu örgüyle çok güzel gelin yelekleri ve gelin şalları örebilirsiniz.

Örnek 10 ve katları şeklinde ayarlanmaktadır. İlmekleri attıktan sonra bir sıra düz örüyoruz. Videoda Sevgi hanım örgünün tüm detaylarını anlatmış. Video aşağıdadır ve Türkçe olarak kısa bir videoyla anlatılmıştır.

Sevgi Çiçekleri Örgü Modeli Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir