İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Süt Dişi Örgü Bebek Yeleği Modeli

Bebekler için yelek modeli arıyorsanız süt dişi örgü bebek yeleği modeli tamda size göre. Bu mükemmel örgü tekniği ile bebek yelekleri örebilirsiniz.

Sevil hanımın youtube kanalında bizler için paylaşmış olduğu süt dişi örgü tekniği ile bebek yeleği yapılışı örneği çok şirin. Bu örgü tekniği ile yelek dışında atkı, bere, kazak ve hırkalar da örebilirsiniz. Ne yapacağınız size kalmış. Bu yazıyı paylaşmamızdaki amaç süt dişi örgü modelinin yapılışını sizlere göstermek. Kanalda paylaşılan 7 dakikalık videoda ayrıntılı bir şekilde süt dişi örgü modeli paylaşılmıştır. Kolay ve anlaşılır bir dille anlatılan bu örneği sizlerde bebek örgülerinde tercih edebilirsiniz.

Süt Dişi Örgü Modelleri

Bu örgüyü yapabilmeniz için biraz şiş işine hakim olmanız lazım. Çünkü örgüyü örerken 2 adet şiş kullanılacak. Bu şişler ile süt dişi örgü modeli yapılacak. Biraz anlamanız bile bu modeli yapmanız için yeterli olacaktır. Şimdi hepinize kolay gelsin.

blank

Örgü modeli 1 ters 1 düz, 1 ters 1 düz, sıranın sonuna kadar devam ediyoruz. Bu işlem örgünün ön yüzünde yapılıyor. Kenarlara 2 şer tane haroşa koyulacak.

Süt Dişi Örgü Modeli

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir