İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tığ İşi Piramit Oyası Yapımı

Tığ işi ile piramit oyası yapımı. Anlatımlı tığ oyaları, tığ oyası modelleri yapmak isteyenlere harika bir anlatımlı model paylaşımında bulunduk.

Piramit oyası arayanlar veya daha farklı bir oya modeli yapmak istiyorum diyen hanımlar için yayınlamış olduğumuz bu yazıda tığ ile yapılan güzel bir model yer alıyor. Tığ oyaları arasından paylaştığımız anlatımlı modellerden biri olan piramit oyası havlu ve yazmalarda kullanılabilir.

Tığ ile yapılan oyalar ile kenarları süsleyen bayanlar için paylaşmış olduğumuz birbirinden farklı oya modellerine bir yenisini daha ekliyoruz. Oya ve dantel dünyası kanalında paylaşılan piramit oyası modeli yapımını bizlerde sitemize ekledik. Daha önce paylaştığımız 2018 Tığ Oyaları modelleri arşivine de göz atabilirsiniz.

Şimdi gelelim tığ oyası seven hanımların merakla beklediği oya modelinin yapımına. Piramit oyası tığ ile yapılıyor. Tığ işi yapan bayanlar aşağıdaki video ile piramit oyasının yapılışını öğrenebilecekler. Oya çeşitliliğini arttırmak isteyenler bunu tercih edebilirler. Genellikle yazmalarda kullanılan bu oya modelini bakalım ziyaretçilerimiz beğenecekler mi?

Piramit Oyası

Piramit Oyası Yapımı

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir