İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tığ İşi Zigzag Örgü Modeli Türkçe Videolu Anlatım

Anlatımlı örgü videolarına tığ işi zigzag örgü modeli ile devam ediyoruz. Zigzag örgü tekniği ile örtüler, battaniyeler, yelekler ve atkılar yapabilirsiniz.

Özellikle battaniye ve masa örtülerinde kullanılan zigzag örgü tekniği yelek, hırka, atkı, bere ve kazak gibi örgülerde de kullanılmaktadır. Bunun dışında yatak örtüsü yaparken de bu tekniği kullanabilirsiniz. Yani bir çok alanda zigzag örgü modelini tercih edebilirsiniz.

Tığ işi sevenler için paylaşmış olduğumuz zigzag örgü tekniği yapılışı oldukça kolaydır. Aşağıda paylaşmış olduğumuz 14 dakikalık videoyu inceleyerek örgü tekniğini öğrenebilir ve bundan sonra yapacağınız örgülerde bu tekniği kullanabilirsiniz. Zigzag örgü modeli daldalı gösterişinden dolayı çok fazla ilgi çekmektedir. Örgü örenlerinde sıklıkla tercih ettiği bir modeldir.

Selanik örgü sevenlere bir önceki paylaşımımız Cilveli Selanik Örgü Nasıl Yapılır? modelini öneriyoruz. Bu modelde bir çok alanda rahatlıkla kullanılabilir.

Anlatımlı örgüler paylaşırken bir çok modelin yapılışını videolu olarak paylaşıyoruz. Türkçe videolu paylaşımlarda örgüyü öğrenmeniz daha kolay oluyor. Bir yandan izlerken bir yandan da kendiniz yapmaya başlayabilirsiniz. Böylelikle dilediğiniz örgü tekniğini rahatlıkla öğrenebilir ve örgülerinizde kullanabilirsiniz.

blank

Zigzag örgü modeli yapılışını beğendiyseniz Ajurlu Çilek Örgü Modeli Yapılışı videosuna da göz atmanızı öneriyoruz. Sitemizi takipte kalın ve anlatımlı olarak paylaşmış olduğumuz örgü modellerini kaçırmayın.

Zigzag Örgü Modeli Yapılışı

Model için Örgü Tube youtube sayfasına teşekkürler.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir