İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tığ Oyası Nazar Boncuğu Yapımı

Bu yazımızda sizlere tığ oyası nazar boncuğu yazma kenarı yapılışını paylaştık. Nazar boncuklu yazma kenarı istiyorsanız bu modele göz atabilirsiniz.

Nazar boncuklu oyalar sevenler için tığ işi ile nazar boncuğu oyası yapılışını paylaşıyoruz. Yazmalarınızı yapmış olduğunuz nazar boncuğu oyalar ile süslemek istiyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz. Paylaştığımız kolay anlatımlı video ile bu oyanın nasıl yapıldığını sizlerde öğreneceksiniz.

Tığ oyası yapmak isteyen hanımlar için paylaştığımız nazar boncuğu yapımı modeli ile sizler de yazma kenarlarını süsleyebilirsiniz. Eğer nazar boncuğu oyayı beğendiyseniz yapılışını aşama aşama olarak paylaştığımız aşağıdaki 11 dakikalık videoya göz atabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra nazar boncuğu oyasının yapılışını öğrenmiş olacaksınız.

blank

Eğer bu oya modelini beğenmediyseniz sitemizde bulunan onlarca oya arasından kendinize bir model bulabilirsiniz. Paylaştığımız anlatımlı oyalar oya modelleri kategorisinde yer alıyor. En son paylaştığımız Dallı Güllü Tığ Oyası Yapımı modeline de göz atabilirsiniz. Ziyaretçilerimizin en çok beğendiği oya modellerinin başında yer alıyor. Şimdi aşağıdaki videoyu izleyip nazar boncuğu oyasını öğrenin.

Tığ Oyası Nazar Boncuğu Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir