Hobiler

Türkçe Videolu Mısır Piramitleri Örgü Yelek Modeli Anlatımı

Mısır piramitleri örgü modeli ile bayan yelek yapılışı anlatımını yayınladık. Türkçe videolu olarak yayınlamış olduğumuz örneğin ayrıntıları sitemizdedir.

Bayan yelekleri yaparken bir çok örgü tekniği kullanılıyor. Şiş işi ile yapılan örgü teknikleri arasında bir çok model bulunmaktadır. Mısır piramitleri örgü modeli de bunlardan yalnızca bir tanesidir. Bu örgü modeli ile bayan yelekleri ve hırkaları yapabilirsiniz. Örgülerinize çok yakışacak olan bu modelin nasıl yapıldığına bir bakalım.

Model bayan yelekleri ve hırkalarında rahatlıkla kullanılabilir. 21 ilmek ve katları olarak hesaplayabilirsiniz. Lastik istemeyen modeldir. Çift şiş ile başlarsanız örgünüz toplamayacaktır. Lastik kullanmayacaksanız çift şiş ile başlarsanız örgünüzün başlangıcı büzerek kıvrılmayacaktır. Çiftli şişe ilmekleri takarak örgüye başlıyorsunuz. Bir ilmek 21 ilmektir.

Mısır piramitleri örgü modelinin detayları aşağıdaki videodadır. 13 dakikalık video ile ayrıntılı bir şekilde paylaşılmıştır. Sizlerde mısır piramitleri örgü modelinin yapılışını öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki videoyu sonuna kadar izlemelisiniz.

Mısır Piramitleri Örgü Modeli Yapılışı

 

Mısır Piramitleri Yelek Modeli Anlatımı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ