İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Üçlü Saç Örgüsü Burgu Modeli Yapılışı

Üçlü saç örgüsü burgu modeli ile bereler, bebek örgüleri, bayan yelekleri örebilirsiniz. Üçlü saç örgüsü burgu modelinin yapımını buradan öğrenebilirsiniz.

Üçlü saç örgüsü burgu modeli ile bebek örgüleri, bayan yelekleri, bereler, atkılar ve daha neler neler örülebilir. Yapacağınız kışlık ve yazlık örgülerde tercih edebileceğiniz bir örgü modeli ile daha karşınızdayız. Örgü modelinin adı üçlü saç örgüsü burgu modelidir.

Üçlü Saç Örgüsü Burgu Modeli

Örgücü hanımlar tarafından yapılan bir modeli çok beğenmiştim. Modelin adı üçlü saç örgüsü burgu modeli. Bu model ile yapılan aşağıdaki bere çok şık görünüyor. Bu berenin yanında yapılan yelek ve diğer örgülerin de çok şık görüneceğini düşündüğüm için paylaşıyorum. Sizlerde bu modeli beğenip yapmak istersiniz. Aşağıdaki videoda üçlü saç örgüsünün yapılışı bulunmaktadır.

Üçlü Saç Örgüsü Bere

İsterseniz çocuğunuza bir bere, isterseniz kendinize bir yelek, dilerseniz de torununuz için bir yelek örmek isterseniz burgu modeli yardımınıza yetişecek. Yapılışı kolay örgü tekniklerinden biri olan saç örgüsü aşağıdaki videoda!

Üçlü Saç Örgüsü Burgu Modeli Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir