İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yalancı Saç Örgüsü Modeli Videolu Anlatımlı

Görüntü olarak tamamen saç örgüsü modelini anımsatan yalancı saç örgüsü modeli yapılışı. Aralarında lastik olduğu için lastikli saç örgüsü diyebilirsiniz.

Saç örgüsü modelinin zorluğundan yakınanlar için Arzu hanım yalancı saç örgüsü modeli paylaşmış. Bebek örgüleri, yelekler ve hırkalar da kullanılabilecek bir örgü olan yalancı saç örgüsü modeli diğer modele göre daha kolay. Saç örgüsü ile yapılan örgülerin beğeni sayısı her zaman daha fazla. Hanımlar örgülerde bu modeli çok seviyorlar.

Atacağınız ilmek sayısı 5 ilmek katları + 2 ilmek. Eğer kenar ilmek kullanıyorsanız + 2 ilmek daha. İlmekleri gördüğün gibi öreceksiniz yani tersi ters, düzü düz. 5 numara örgü şişi kullanılmıştır. Kol kesmeye gelince modeli biraz kaydıracaksınız. Yani kol kesim ilmeklerini hesaplayıp modeli öyle koymaya devam edeceksiniz.

Öncelikle aşağıdaki yalancı saç örgüsü modeli ile yapılan işlere bir göz atın. Bu örgü modeli ile yelekler, bereler örülebilir. Ayrıca bebek örgüleri için de kullanabilirsiniz. Videolu anlatıma geçmeden önce bu örgü tekniği ile yapılan örgü modellerine bi bakalım. Hepsini tek tek özenle seçmiş olduğum örnekleri umarım beğenirsiniz.

Yalancı Saç Örgüsü Modelleri

Arkadaşımızın paylaştığı diğer bir anlatımlı model olan istiridye örgü modeli sayfasına bir bakın. O örgü modeli de çok güzel anlatılmış. Sizde yapacağınız örgülerde artık paylaştığımız örgülerden birini seçip örebilirsiniz. Hangi modeli yapacağınıza karar verip hemen başlayabilirsiniz.

Yalancı Saç Örgüsü Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir