İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yarım Elmas Örgü Modeli Bayan Yelek Yapımı

Yarım elmas örgü modeli ile bayan yelek yapımını yayınladık. Sizlerde bayan yeleği yapacağınız zaman yarım elmas örgü modelinin tercih edebilirsiniz.

Bayan yelekleri yaparken en çok tercih edilen örgü modellerinden biri de yarım elmas örgü modelidir. Bu model de şiş ile yapılmaktadır. Daha önceki örneklerimizdeki gibi  bu modeli de anlatımlı olarak yayınladık. Şerife hanımın kanalında yarım papatya örgü modeli diye paylaşmış olduğu bu örneğin adına biz yarım elmas örgü modeli adını verdik.

Yelek örmek isteyen hanımlar için yayınladığımız bu örneği çok beğeneceksiniz. Genellikle anne yeleği olarak adlandırdığımız yeleklerde bu örgü tekniğini kullanabilirsiniz. Büyüklüğü tamamen size kalmış bir model. 6 tane ajurdan oluşmakta. Bu ajur sayısını 5,4,3 olarak ayarlayabilirsiniz. Tamamen sizlere kalmış.

Yarım Elmas Örgü Modeli

Çift Başak Örgü Yelek Modeli Yapımı modelini ziyaretçilerimiz çok beğenmişlerdi. Benzer yelek modelleri isteyen ziyaretçiler olmuştu. Yarım elmas örgü modelini de beğeneceklerine eminim. Aşağıdaki videoyu izledikten sonra örgü tekniğini sizlerde öğreneceksiniz.

Yarım Elmas Örgü Modeli

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir