İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yıldızlı Örgü Kolay Bebek Yeleği Yapımı

Yıldızlı örgü tekniği ile yapılan kolay bebek yeleği yapımı. Kolay bebek yeleği yapılışı Türkçe videolu anlatımlı olması nedeniyle çok ilgi görecek.

Örgü bebek yelekleri yaparken bazı örgü teknikleri kullanılıyor. Yıldız örgü tekniği de bebek örgülerinde kullanılan bir tekniktir. Örgülerin üzerinde bulunan yıldız desenleri ap ayrı bir hava katıyor. Bebek yeleği yapımı içinde yıldız örgü tekniği kullanılmış.

Anlatımlı Örgü Bebek Yeleği Yapılışı ile miniklere yelek açıklamasını paylaşmıştık. O yazımıza yorum yapan arkadaşlar videolu anlatımlar istediklerini bildirdiler. Bizde şimdi yayınladığımız videolu anlatım ile yardımcı olmaya çalıştık.

Yıldız Örgü Modeli

Yıldız Örgü Bebek Yeleği

Tığ işi bebek yeleği yapılışında yıldız örgü modeli tercih edilmiştir. Mevsimlik bebek yelekleri yapacaksanız yıldız örgü modelini deneyebilirsiniz. Türkçe videolu açıklamalı yelek yapımı 38 dakikada anlatılmıştır. Sevda’nın Örgü Evi kanalında yayınlanan bu anlatım binlerce kişi tarafından izlenilip beğenilmiş.
Tüm detaylar sevda hanım tarafından videoda verilmiştir. Nasıl yapacağınız, hangi malzemeleri kullanacağınız, nerede ne yapacağınız ayrıntılı olarak anlatılmıştır. Modeli örgüye yeni başlayanların dahi kolayla yapabileceğini düşünüyorum.

Kolay Bebek Yeleği Yapımı Videolu Anlatım

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir