İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yuvarlak Puf Lif Yapılışı

Lif örmek isteyen bayanlara çiçekli yuvarlak puf lif yapılışı modelini paylaştık. Muhteşem lif örneğinin yapılışının detayları sitemizde paylaşılmıştır.

Anlatımlı lif arayanlar için yine güzel bir örnek paylaştık. Modelimizin adı çiçekli yuvarlak lif modeli. Bu model de tığ işi ile yapılmaktadır. Çok şirin bir görünüme sahiptir. Yapılışı diğer lif örneklerine göre biraz emek istese de soncunda çok güzel bir örnek elde edeceksiniz.

Sizler için yüzlerce örneği lif modelleri kategorisinde yayınladık. Bu kategoride hem başka yerde bulamayacağınız yüzlerce örnek hemde onlarca anlatımlı lif modelleri bulunmaktadır. Lif yapmak isteyen hanımlar sitemizi ziyaret edip paylaştığımız örnekleri inceleyerek yeni modellerin nasıl yapıldıklarını öğrenebilirler. Başka bir yerde kolay kolay ulaşamayacağı lif modellerini sitemizde yayınladık.

Yuvarlak puf lif yapılış modelini videolu olarak yayınladık. 2 adet videoda bu lifin nasıl yapıldığı ayrıntılı olarak anlatılmıştır. Ören Hanım kanalında paylaşılan örnekleri umarım sizlerde beğenip yaparsınız.

Puf Lif Yapılışı

VİDEO 1

VİDEO 2

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir