İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Zakkum Çiçeği Örgü Modeli Yapılışı

Ajurlu çok güzel bir örnek olan zakkum çiçeği örgü modeli yapılışı. Bu örneği özellikle yeleklerinizde, boyunluk ve berelerinizde kullanabilirsiniz.

Örgü teknikleri derslerimize zakkum çiçeği modeli ile devam ediyoruz. Örgü hanem kanalında yayınlanan zakkum çiçeği örgü modelinin videolu anlatımını paylaşıyoruz. Bu örgü tekniğini örgülerinizde kullanıp çok güzel modeller yapabilirsiniz.

Zakkum çiçeği örneği 9 ve 9 un katları + 2 ilmekten oluşuyor. İlk iki ilmeği ters örerek örgüye başlıyoruz. Şiş işi örgülerden olan zakkum çiçeği örgü modeli bilinmediğinden dolayı pek fazla kullanılan bir model değil. Fakat öğrenim sayısı arttıkça da hanımlar bu örnek ile örgüler yapmaya başlayacaklardır.

Zakkum Çiçeği Örneği

Örgüye yeni başlayanların dahil kolaylıkla öreceği bir örgü tekniği olan zakkum çiçeği şişle yapılan modellerden bir tanesidir. Şiş işi örgü seven hanımlar ellerine şişlerini ve iplerini alarak aşağıdaki videoyu izleyip örneği çıkarabilirler. Bundan sonraki örgülerinizde zakkum çiçeği örneğini kullanmanız dileğiyle. pkrap.com Kolay Gelsin.

Zakkum Çiçeği Örneği Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir