İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

2019’un En Güzel Örgü Modelleri

Seçmiş olduğumuz en güzel örgüleri burada paylaştık. 2019 örgü modelleri arasından en güzel olanları tek tek seçerek sizler için buraya ekledik.

Merhabalar sevgili hanımlar öncelikle sitemize hoş geldiniz. Umarım sizlerde örgü örmeye başlamışsınızdır. Çünkü örgü sezonu çoktan açıldı ve patikler, bereler, atkılar örülmeye başladı bile. Her sezon örülen bebek örgüleri de en çok örülenler arasında.

Tığ işiyle ve şiş işi ile yapılan örgülerin en güzellerini sizlerle paylaşıyoruz. Tunus işi, haroşa örgü, selanik örgü gibi örgü teknikleriyle yapılan en güzel örgü modelleri. Çocuk ve bebek örgülerinde kullanılan tekniklere de yer verdik.

Paylamış olduğumuz örgülerin hepsi alıntıdır ve sizlere resim olarak sunmak için paylaşılmıştır. Burada bu modellerin anlatımı şuanda yok fakat kısa zaman içerisinde buradaki modellerin anlatımlarını da paylaşacağız.

Aşağıdaki en güzel örgü modellerinin resimlerine tıklayıp tek tek inceleyebilirsiniz. En çok beğenilen ve sevilen bu modelleri bakalım sizler de beğenecek misiniz? Aşağıdaki örgülerde yelekler, bereler, çocuk örgüleri ve bebek örgüleri bulunuyor. Hepinize şimdiden kolay gelsin.

2019 ÖRGÜ MODELLERİ

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir