İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

3D Tuğla Deseni Örgü Modeli Tarifi

3D örgü modellerinden tuğla desenli örgü modeli yapılışını paylaşıyoruz. 3D örgüler son zamanlarda artış gösteriyor. Bir çok örgü modelinin 3D modelini yapıyorlar. Tuğla desenli örneğinin de 3d modeli paylaşılmış. Nesrin hanımın paylaşmış olduğu tuğla örgü modelinin videosuyla beraberiz.

Nesrin Tabanoğlu arkadaşımızın hem youtube kanalında hemde instagram sayfasında paylaşmış olduğu anlatımlı örgüler bulunuyor. Özellikle bebek örgülerinde kullanılan tekniklerin yapılışlarını paylaşıyor. Örgü modellerinin yapımlarına kısa bir süre önce youtube kanalında da yer veren Nesrin hanımın Sıralı Tuğla Deseni Modeli Yapımı modelini daha önce paylaşmıştık. Şimdi paylaşacağımız model yine tuğla örneği. Fakat bu defa tuğla örgü modelinin 3d görünümlü yapışını paylaşacağız.

3D Tuğla Örgü
3D Tuğla Örgü

Bebek yelekleri yaparken 3d tuğla örgü modelini yapabilirsiniz. Bu model ile işleyeceğiniz yelek modelinin güzelliğinden bahsedemem size. Bunu sizin kendi gözlerinizle görmeniz lazım. Ben her ne kadar çok güzel olur desemde siz kendi gözlerinizle görüp kararınızı vermelisiniz. Eğer bebek yeleği örecekseniz tuğla örgü modelinin 3d örneğini bir defa da olsa denemenizi öneriyoruz.

3D Tuğla Örneği
3D Tuğla Örneği

Nesrin hanımın daha önce paylaştığımız ve çok ilgi gördüğü bir model olan Çift Lastik Gibi Örülen Kabartmalı Sıralı Örgü Modeli Yapılışı modeline de bakabilirsiniz. Bu modellerin hepsi kısa kısa videolarla anlatılmıştır.

3D Tuğla Deseni Örgü Modeli Yapılışı

Bir yorum

  1. deniz batmaz 16 Eylül 2018

    selam nasılsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir