İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çok Şık Mavi Renk Gözyaşı Damlası Örgü Modeli Tarifi

Göz yaşı damlası örgü modeli yapılışı çok istek üzerine burada. Göz yaşı damlaları adı verilen bu örgü modelinin tüm örgülere yakıştığını söyleyebilirsiniz.

Kimsenin gözlerinden yaş gelmesin. Kötü olaylar görüpte gözleri yaşarmasın. Herkes mutlu olsun ve insanlar hiç bir şeye üzülmesinler. Akan göz yaşları olursa da sevinçten olsun. Ağlayan insanlar sadece sevinçten ağlasınlar. Kötü haberler duyup ağlayan insanları görünce içim parçalanıyor. Allah herkesin evinden mutluluğu sağlığı eksik etmesin İnşallah.

Göz Yaşı Damlası Örgü Modeli

Şimdi gelelim konumuza. Göz yaşı damlaları adı  verilen örgü modeline. Göz yaşı damlası örgü modeli şişle yapılıyor. Bir çok örgüde kullanılan göz yaşı damlaları motifi yapılan örgüye de yakışıyor. Örgü Hanem kanalının en çok izlenen anlatımlı videosu istenen örgülerden biriydi.

Daha önce bu modeli paylaşma fırsatım olmadı. Daha yeni paylaşmak için ancak vakit bulabildim. Göz yaşı damlası motifleri yapılarak yapılan örgüde örgü şişlerinizi kullanacaksınız. Özellikle yeleklerde ve bebek örgülerinde tercih edilir. Sizin ise nerde kullanacağınız tamamen yapacağınız şeye bağlı. Gelin şimdi göz yaşı örneğinin nasıl yapıldığına bakalım.

Göz Yaşı Damlası Örgü Modeli Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir