İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

En Güzel Tığ Oyası Örnekleri 2019

Birbirinden güzel tığ oyaları 2019 modelleri sitemizde paylaşılmıştır. Başka hiç bir yerde bulamayacağınız oya örneklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Tığ oyası sevenler için tamı tamına 20 tane birbirinden güzel oyayı paylaştık. Yazma, tülbent ve havlu kenarları için yapabileceğiniz bu oyaların hepsi de harika görünüyor. Modelleri inceleyince sizde hangisini yapayım diye düşüneceksiniz. Birbirlerinden güzel olduğundan dolayı sanırım karar verirken biraz zorlanacaksınız.

Sizler için arayıp bulmuş olduğumuz tığ oyası modelleri arasından en güzellerini yayınladık. Eğer sizlerde tığ oyası seviyorsanız bu modelleri çok beğeneceğinizden eminim. Özellikle çeyizlik işlerinizde kullanabileceğiniz 20 adet oya modellerinin hepsi birbirinden harika!

Tığ oyaları 2019 arşivimizde çiçek oyası, basit oyalar, yapılışı oldukça kolay oyalar ve ağır oyalar yer alıyor. Siz hangisini isterseniz onu yapabilirsiniz. Yazmalarınızı süslerken nasıl daha güzel olur diyorsanız bu oyaları kullanın. Tığ kullanmayı bilenlerin rahatlıkla yapabileceği modellerdir bunlar.

Anlatımlı oya arayanlar için oya modelleri kategorisinde daha önce onlarca modelin yapılışına yer vermiştik. En çok sevilen modellerden olan Tığ Oyası Gelincik Çiçekleri Yapılışı modeline göz atmanızı öneriyoruz. Çiçekli oya seven hanımların çok beğeneceği bir model.

Ayrıca Yeni Oya Örnekleri 2019 sayfasında da çok güzel modeller paylaşmıştık. Burada da beğeneceğiniz modeller bulunuyor. Anlatımlı oyalar ile de nasıl yapıldıklarını öğrenmeniz kolay oluyor. Bazen videolu bazen resimli olarak yayınladığımız oyaları inceleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz.

Yazma oyası arıyorsanız da Tığ oyası yazma kenarları örnekleri sayfasında paylaştığımız modellere göz atınız.

BİRBİRİNDEN GÜZEL TIĞ OYALARI

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir