İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Firkete ile kelebek oyası yapılışı

Firkete ile kelebek oyası yapılışı arayanlar için çok güzel bir anlatım paylaştık. Sizlerde firkete oyası ile kelebekler yapabilirsiniz.

Firkete ile çok güzel oyalar yapılmaktadır. Daha önce oya modelleri kategorisinde bir çok firkete oyası yapılışına yer verdik. Firkete ile yapılan oyalar ile hanımlar yazma kenarlarını süslüyorlar. İpi firketeye dolayıp fiyonk oyasını yaptıktan sonra kelebeğe benzedeceğiz. Aşağıdaki resimlerde modelin yapılışı daha detaylı anlatılmış. Bu oyayı namaz başörtüleri ve mevlüt örtülerini süslemek için kullanabilirsiniz. Onların kenarlarında çok güzel görünmektedir. Boncuklu firkete oyası yapılışı ve Firkete Oyası Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım konularını daha önce paylaşmıştık. Onlara da bi göz atmanızı öneriyoruz. Eğer firkete oyası seviyorsanız bu oyaları da seveceğinizden eminim.

Firkete ile kelebek oyası yapılışı 8

Dilek hanımın sayfasında paylaşmış olduğu firkete oyası için kendisine teşekkür ederiz. Paylamış olduğu bir çok anlatımlı model ile ziyaretçilerine yardımcı olan Dilek hanımın çok güzel oyaları var. Paylaştığı oyaları bizde sitemizde sizlerle yayınlamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Firkete Kelebek Oyası Yapılışı

Bir yorum

  1. dilek Bayrakdar 2 Ocak 2017

    ???

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir