İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Halay Örgü Modeli Tekniğini Öğrenin

Şiş işi örgü seven hanımlar için halay örgü modeli tekniğini anlatımlı olarak yayınladık. Özellikle bebek örgülerine çok yakışacak harika bir örnek.

Çok kolay bir modeldir. Biraz saç örgüsü modeline benziyor. Özellikle bebek yelekleri için harika yakışacak bir örgü modelidir. El işi hobiler olarak sizler için yayınlamış olduğumuz bu örgü tekniklerini öğrenip bebek yelekleri ve kendinize örgüler yapabilirsiniz.

Gönülden Örgüler kanalının paylaşmış olduğu bu muhteşem örneği sizlerinde öğrenmesi için hobiler sitemize ekledim. Videolu olarak paylaştığımız örneği izleyerek nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Örgüye yeni başladıysanız paylaştığımız anlatımlı örnekler ile kendinizi geliştirebilirsiniz. Bir çok anlatımlı örgü tekniği sitemizde paylaşılmıştır. En çok beğenilen modellerden olan Kardelen Çiçeği Örgü Modeli Yapılışı modeline de göz atmanızı öneriyoruz.

blank

Hanımlar örgüye ilk başladıkları zaman ya patik örerler ya da lif. Daha sonra kendilerini geliştirip yelek, şal, hırka ve daha bir çok örgüyü örmeye başlarlar. Eğer sitlerde yeni başladıysanız patik modelleri sayfasından patik örmeyi lif modelleri sayfasından da lif örmeyi öğrenebilirsiniz.

Halay Örgü Modeli Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir