İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kabartmalı Zikzak Örgü Modeli Videolu Anlatım

Zikzak desenli örgüler örmek isteyenler için kabartmalı örgü modeli. Bebek battaniyeleri gibi örgülerde kullanabileceğiniz tığ işi örgü tekniği.

Özellikle bebek battaniyelerine çok yakışacak olan zikzak örgü modeli ile farklı renk yün ipler kullanacaksınız. Kullanmış olduğunuz farklı renkteni yün ipler ile örülen bebek battaniyesi cıvıl cıvıl görünecek.

Diğer ördüklerinizden kalan ipleri bebek battaniyesi yaparak değerlendirebilirsiniz. Farklı renkteki ipleri kullanarak zikzak kabartmalı örgü modeli ile bebek battaniyesi yapılışını öğrenmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Tığ işi bebek battaniyesi yapılışı ile kolaylıkla bir battaniye örebilirsiniz. 2018 örgü bebek battaniyeleri yazısında en çok sevilen battaniyeleri yayınlamıştık. Ayrıca çok güzel bir battaniye olan bir modelin yapılışı da örgü bebek battaniyesi yapılışı yazımızda.

Zikzak Örgü

Şerife hanımın videosunu izleyerek battaniyelerde kullanılan zikzak örgü modelinin yapımını öğrenin. Siz dilerseniz farklı örgülerde de bu tekniği kullanabilirsiniz. Zikzak örgü modelinin yapımını 15 dakikada öğreneceksiniz. Daha sonra elinizde bulunan fazla ipleri kullanarak miniklere battaniye örebilirsiniz.

Zikzak Örgü Modeli Videolu Anlatım

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir