İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kelebek Oyası Yapılışı Resimli Anlatımlı

Kelebek oyası arayanlara resimli anlatımlı olarak paylaştığımız model ile yardımcı olmaya çalıştık. Nasıl yapıldığını sitemizden öğrenebilirsiniz.

Gül’ün iğnesinden dökülenler sayfasından almış olduğumuz iğne oyası ile devam ediyoruz. Modelimizin adı kelebek oyası. İğne oyası ile yapılan kelebek oyasını bakalım siz değerli ziyaretçilerimiz de beğenecek mi? Pembe ve mor ip ile yapılan bu iğne oyası modeli yazma kenarlarına uygulandığında çok güzel görünüyor.

İğne oyası kelebek yapılışı arayan hanımlara resimli anlatımlar ile yardımcı olmaya çalıştık. İğne oyası kelebek fiyonk modeli ve İğne oyası kelebek modeli yapılışı yazılarımızda farklı model kelebek oyaları paylaşmıştık. Ayrıca yazma kenarı oyası için Kelebekli Yazma Kenarı Yapılışı modelini de paylaşmıştık.

Şimdiki yazımızda ise Gülsün hanımın yayınlamış olduğu şirin mi şirin kelebek oyasının yapım aşamalarını paylaştık. Aşağıdaki resimlerde aşama aşama kelebek oyasının yapımı yer alıyor. Model için Gülsün hanıma teşekkürlerimizi iletiyoruz. Daha fazla anlatımlı modeller için iğne oyaları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İğne Oyası Kelebek Modelinin Yapılışı

Kelebek Oyası Yapılışı Resimli Anlatımlı 1

Kelebek Oyası Yapılışı Resimli Anlatımlı 2

Kelebek Oyası Yapılışı Resimli Anlatımlı 3

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir