İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kelebekli Burgu Örneği Yapılışı

Kelebekli burgu örneğinin nasıl yapıldığını mı merak ediyorsunuz? Türkçe videolu anlatımıyla kelebekli burgu örgü modelinin yapılışını buradan öğrenebilirsiniz.

Burgulu örgüleri son zamanlarda her yerde görmeye başladık. Bebek örgüleri, bayan örgüleri ve daha bir çok yerde karşımıza çıkıyor. Burgulu örgü modelinin de çeşitleri bulunuyor. Kelebekli burgu örneği de bunlardan bir tanesi.  Burgu modellerinden en güzeli de diyebiliriz. Atkılarda, berelerde ve yeleklerde sıklıkla kullanılan bu model şişle yapılmaktadır.

Kelebekli Burgu Modeli
Kelebekli Burgu Modeli

Genellikle instagramda takip ettiğim örgülerde sıklıkla karşıma çıkan bu örneği sizde görmüşsünüzdür. Yapılışını merak edenler olur diye sitemizde yayınlamak istedik. Burgulu kemer örgü yapılışı yazısında paylaştığımız modele benzer bir model.

Kış günlerinde bayanların örgü örmeye daha çok vakti oluyor. Yaz aylarında işlerden güçlerden gözünü açamayanlar kışın boş vakitlerinde örgüye yöneliyorlar. Kışlık kıyafetlerini örgüyle yapan hanımlar tabi en güzelini yapmak için uğraşıyorlar. Her modelde en güzel örgüyü kullanmak isteyenlerde sürekli yeni model arayışında oluyorlar. Sürekli aynı modeli örmek sıkar tabi insanı. Bundan dolayı da el işi hobiler sitemizde yeni örgüleri anlatmaya çalışıyoruz. Kelebekli burgu da yeni bir model olduğundan ve daha önce paylaşılmadığından burada paylaşılmıştır.

Yüzlerce örgülerden hepsini öğrenmek isterim derseniz örgü videoları kategorisine de göz atabilirsiniz.

Örgü Kelebekli Burgu Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir