İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri 32 Tane En Güzel Örnek

Örgü bebek battaniyesi arayanlara 32 tane en güzel örnek paylaşımında bulunduk. Sizlerde paylaştığımız bu bebek battaniyesi modellerini çok beğeneceksiniz.

Boş vakitlerinizde evde oturmaktan sıkıldıysanız neden bir bebek battaniyesi yaparak değerlendirmiyorsunuz? Örgü ile çok harika bebek battaniyeleri yapılmaktadır. Hayal edemeyeceğiniz güzelliklerde örgü battaniyeler yapılıyor. Şimdi sizler için bebek battaniyesi arşivi paylaştık. Bu battaniye modelleri arasından hangisini beğendiyseniz kendi bebeğinizede ondan yapabilirsiniz. Eğer örgü bilmiyorsanız ya yapılışını öğrenin yada yapan kişilerden satın alabilirsiniz.

Tamamen al yapımı olan örgü bebek battaniyeleri arasından seçmiş olduğumuz en güzel 32 adet modeli sizler için yayınladık. Aralarında kalp motifli, hayvan motifli, yazılı, çiçekli ve yıldız motifli bebek battaniyeleri bulunuyor. Bu modeller en fazla tercih edilen ve çok sevilen modellerdendir.

Bebek battaniyesi yapılışını öğrenmek isteyenler için daha önceki bir yazımızda çok güzel bir model olan Popcorn Kalpli Bebek Battaniyesi Yapılışı modelini yayınlamıştık. Bu model bayanların en çok yaptıkları ve en çok sevdikleri bebek battaniyesi modelidir. Ayrıca Tunus işi sevenler için de Tunus İşi Bebek Battaniyeleri ve Anlatımlı Yapılışı modelini yayınlamıştık. Eğer öğrenmek istiyorsanız o sayfaları ziyaret ederseniz detaylı açıklamaları göreceksiniz.

Gelelim şimdi aşağıda paylaştığımız 32 adet bebek battaniyesi modellerine. Modellerin resimlerini büyütmek için üzerine tıklamanız gerekiyor. Modelleri inceledikten sonra çok beğeneceğinizi düşünüyorum. Bunları beğenip paylaşmayı lütfen unutmayın.

Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri

Bir yorum

  1. Seheryilmaz 17 Mart 2017

    Bende bu siteye uye olmak istiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir