İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Örgü Mantar Modeli İle Tığ İşi Yelek Yapılışı

Örgü mantar modeli ile tığ işi yelek yapılışı örneğini sitemizde yayınladık. Farklı yelek modeli arıyorsanız bu örgü tekniğini tercih edebilirsiniz.

3 numara tığ kullanılarak yapılıyor. İlk olarak zincir çekerek başlanıyor. İstediğiniz uzunlukla zincir çekiyorsunuz. Kenar kısımlara 5’er trabzan yapılacak.

Bayanlar için örgü yelek yapmak isterseniz örgü mantar modelini tercih edebilirsiniz. Tığ işi yelek yapmak isteyenler bu modeli kullanabilirler. Bir çok bayan örgü örmeyi biliyor ve öğrenmek isteyen hanımlar da var. Örgü ile yelek modelleri rahatlıkla yapılmaktadır. Yeleklerde kendi aralarında örgü teknikleri kullanıldığından dolayı farklılıklar göstermektedir. Bir çok örgü tekniği bulunduğundan dolayı yeleklerde kullanılan örgü teknikleri de farklıdır.

blank

Daha önce yapmış olduğumuz örgü teknikleri arasından Su Yolu Örgü Modeli Bayan Yelek Yapılışı ve Yüzük Taşı Örgü Modeli ile Yelek Yapılışı modellerini yayınlamıştık. Bu modellerden sonra mantar örgü modeli isteyen ziyaretçilerimiz olmuştu. Bu modeli de onlar için yayınladık. Aşağıdaki videoda yelek yapılışı hakkında ayrıntılı bilgi verilmiştir. Umarım sizlerde bu örgü modelini beğenirsiniz ve yapmaya başlarsınız.

Su Yolu Örgü Modeli Bayan Yelek Yapılışı

Tığ İşi Yelek Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir