İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Süpürge Örgü Modeli Yapımı Videolu Anlatımlı

Süpürge örgü modeli ile bayan yelekleri, bebek örgüleri ve şallar örülebilir. En çok yapılan örgülerden olan süpürge örgü modelinin yapılışı.

Süpürge örgü modeli ile yelekler, bebek örgüleri, şallar ve çocuk elbiseleri örebilirsiniz. Daha önce Saray Süpürgesi modelinin yapımını ve Süpürge Örgü Modeli Yapımı yazıları ile benzer modellerden paylaşmıştık. Fakat orjinalini şimdi paylaşıyoruz.

Örgü videoları ile anlatımlar daha güzel oluyor değil mi? Daha önce resimli veya yazılı olarak örgülerin anlatımlarını paylaşıyordum. Fakat gelen yorumlar üzerine örgü anlatımlarını videolu olarak paylaşmaya başladım. Böyle olunca hem ziyaretçi sayımız arttı hemde beğeniler.

Süpürge Örgü Modeli

Bir bayan yeleği veya bebek yeleği yapacağınız zaman süpürge örgü modelinden faydalanabilirsiniz. Şiş işi örgülerden olan süpürge örgü ile dilerseniz şal da örebilirsiniz. Çok güzel örgüleri bu teknikle yapmak tamamen sizin elinizde.

Süpürge Örgü

Ben bu örgü tekniğini nasıl öğrenirim diye düşünüyorsanız çözümü kolay. Ören hanım 15 dakikada örgünün yapılışını size öğretecek. Benzer örgü tekniklerine yelek modelleri sayfasındaki videolardan ulaşabilirsiniz.

Süpürge Örgü Modeli Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir