İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tığ işi çiçekli bebek battaniyesi yapılışı

Örgü tığ işi çiçekli bebek battaniyesi yapılışı ile miniklere battaniyeler yapmak ister misiniz? Videolu anlatımlı olarak örgü bebek battaniyesi paylaştık.

Minikleri kendi yapmış olduğunuz el işleri ile ısıtabilirsiniz. Örgü işinden anlıyorsanız bebek için birbirinden güzel battaniyeler yapabilirsiniz. Böylelikle hem dışarıdan battaniye almamış olursunuz hemde bebeğinizin sağlıklı yün ipler ile yaptığınız battaniyelerle ısınmasını sağlayacaksınız. Tunus işinden anlayanlar için daha önceki bir yazımızda anlatımlı olarak Tunus işi bebek battaniyesi yapılışı paylaşmıştık.

Bebeklere örgü battaniyeler yapmak istiyorsanız öncelikle örgü tekniklerini bilmeniz gereklidir. Örgü örmeyi öğrendikten sonra sitede paylaşmış olduğumuz örgü videoları ile kendinizi daha çok geliştirebilirsiniz. Kendinizi geliştirdikten sonra örgü ile bir çok şey yapabilirsiniz. Bebek battaniyeleri de bunlardan bir tanesidir.

Tığ İşi Çiçekli Bebek Battaniyeleri

Aşağıda paylaşmış olduğumuz video 32 dakika uzunluğundadır. Adım adım bebek battaniyesinin nasıl yapıldığını anlatan videoda çok fazla detay bulunuyor. Sizde bebeğiniz için çiçek motifli battaniye yapmak istiyorsanız videoyu dikkatli bir şekilde izleyin.

Tığ İşi Bebek Battaniyesi Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir