İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tığ Oyası Mutfak Havlusu Yapımı

Tığ oyası mutfak havlusu yapılışı, tığ ile mutfak havlusu yapımı isteyenler paylaştığımız geniş oya ile mutfak havluları yapabilirler.

Yine havlu üzerinde göreceğiniz harika bir tığ oyası modelinin yapımını paylaşıyorum. Oya modeli geniş oya modelidir. Mutfak havluları için kullanılan tığ oyası modelidir. Mutfak havlularında gördüğünüz zaman çok ama çok seveceğiniz bir örnektir.

Çeyizlik mutfak havlusu yapımı videosunu izlediğinizde de göreceğiniz gibi modelin yapımı kolaydır. Anlatan arkadaş modelin yapılışını çok güzel anlatmış.

Tığ işi mutfak havlu kenarları yazımızda modeller paylaşmıştık. Bu modellerin tamamı tığ işi ile yapılan mutfak havlu modelleridir. Şimdiki yazımızda ise Türkçe videolu anlatımlı oyalar tığ oyası yapılışı var. Bu tığ oyası mutfak havlusu için yapılan bir modeldir.

Geniş Havlu Oyası

Mutfak havluları için farklı oyalar arıyorsanız oya modelleri kategorisinden farklı oyalara geçiş yaparak diğer modelleri inceleyebilirsiniz. Açıklamalı oya modelleri ile oyaların yapımlarını izleyebilirsiniz. Mutfak havlusu modelleri için tığ oyası ve iğne oyaları seçebilirsiniz.

Çeyizlik havlu kenarları arıyorsanız da bu modeli de yapmanızı öneririm. Geniş ve büyük oya modeli olan bu örnek ile bütün havlular süslenebilir. Eğer yok ben tığ oyası da iğne oyası da istemiyorum diyorsanız Mekik Oyaları sayfasına göz atın.

Tığ İşi Mutfak Havlusu Yapımı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir