İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tığ Oyası Yazma Kenarı Nasıl Yapılır?

Tığ oyası yazma kenarı nasıl yapılır diye arayanlar için, paylaştığımız çok güzel bir tığ oyası yazma modelinin anlatımını sitemizde bulabilirsiniz.

Günümüzde genellikle orta yaş hanımlar yazmalar kullanırlar. El yapımı yazmaları başörtüsü olarak kullanan bir çok bayan kendi yazmasını kendisi yapıyor. Tığ oyası bilen hanımlar tığ oyası ile yapılan yazmalar, iğne oyası bilen hanımlarda iğne oyası ile yapılan yazmalar yapıyorlar. Şimdi bizler bu yazımızda tığ oyası yapmayı bilen hanımların en çok aramış olduğu tığ oyası yazma kenarı nasıl yapılır sorusunun cevabını vereceğiz.

El işleri yapmaya yeni başlamış olan kadınlar için anlatımlı tığ oyası modelimizi paylaşıyoruz. Resimleri inceleyerek çok rahat yapılabilecek olan bu oya modelinin yapımı tığ iledir. Tığ tutmuş olan hanımlar tığ oyası yazma kenarı yaparken hiç zorlanmayacak. Yazma kenarı nasıl yapılır diye sizlerde merak ediyorsanız paylaştığımız anlatımlı model ile nasıl yapıldığını öğrenin.

Yazma modelleri arayanlar için En Güzel Yazma Oyaları sayfasında toplamış olduğunuz birbirinden güzel oyaları paylaştık. Anlatımlı modeller arayanlar için ise İğne Oyası Yazma Kenarı Nasıl Yapılır?4 Adet Anlatımlı Yazma OyalarıResimli Anlatımlı Yazma Oyası Yapılışı sayfalarına göz atabilirler.

Tığ Oyası Yazma Kenarı Yapılışı

Tığ oyası ile yazma kenarının yapımı aşama aşama olarak aşağıda verilmiştir. Sizlerde resimleri inceleyerek tığ oyası ile yazma kenarını nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Aklınıza takılan olursa yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz.

Tığ Oyası Yazma Kenarı Nasıl Yapılır 1

Tığ Oyası Yazma Kenarı Nasıl Yapılır 2

Tığ Oyası Yazma Kenarı Nasıl Yapılır 3

Tığ Oyası Yazma Kenarı Nasıl Yapılır 4

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir