İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

4 Adet Anlatımlı Yazma Oyaları

Yazma oyası arayanlara 4 adet anlatımlı yazma oyaları paylaştık. Farklı modelde yazmalar yapmak istiyorsanız paylaştığımız örneklere göz atabilirsiniz.

El işi hobiler olarak yazma yapmak isteyen hanımlar için sitemizde anlatımlı modeller paylaşıyoruz. Yazma yapmayı öğrenmek isteyen hanımlar da paylaşmış olduğumuz modellere göz atarak nasıl yapıldıklarını öğreniyorlar. Ayrıca yeni model arayan hanımlar için de sürekli yeni yazma modelleri paylaşımları yapıyoruz. Paylaştığımız İğne Oyası Yazma Kenarı Nasıl Yapılır? yazısında iğne oyası yapmak isteyenlere nasıl yapıldığını gösteren resimleri paylaştık. İğne Oyası Yazma Örnekleri ve Yeni Yazma Kenarı Oyaları sayfalarında da yeni model arayan hanımlar için yepyeni örnek paylaşımlarını yaptık.

Şimdi bir kaç tane güzel yazma modelinin nasıl yapıldığını göstereceğiz. Yeni yeni model öğrenmek isteyenler aşağıdaki anlatımlı yazma oyalarına göz atabilirler.

Anlatımlı Yazma Oyaları Mı Arıyorsunuz?

Anlatımlı yazma oyaları arıyorsanız doğru yerdesiniz. El işi hobiler sitesinde onlarca anlatımlı yazma oyaları bulunmaktadır. Bu yazımızda da bir kaç tane modelin anlatımına yer verdik. Modeller Neşe’nin Göz Nuru İğne Oyası sayfasından alıntıdır. Öğrenmek isteyen hanımlar resimlere göz atarak nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Aklınıza takılan olursa yorum kısmından bizlere sorunuz.

Anlatımlı Yazma Oyaları Model 1

Yazma modeli anlatımı. İnşallah beğenirsiniz arkadaşlar blank

Anlatımlı Yazma Oyaları Model 2

Güzel ve değişik bir model. inşallah beğenirsiniz arkadaşlar blank

 Anlatımlı Yazma Oyaları Model 3

Yeni yazma kenarı ve Anlatımı. inşallah beğenirsiniz arkadaşlar blank

 Anlatımlı Yazma Oyaları Model 4

Çok tatlı bi yazma modeli daha blank

Bir yorum

  1. Nurkat Nurkat 20 Kasım 2016

    Anlatımlı iğne oyalarının hepsi birbirinden güzel. Hangisini yapacağıma karar veremedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir