İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Üç İlmekli Yıldız Örgü Modeli Yapılışı

Kendinize ve yakınlarınıza muhteşem örgüler yapmak için üç ilmekli yıldız örgü modelini kullanabilirsiniz. Örgü tekniğinin yapılışı sitemizdedir.

Çok güzel olmakla birlikte örülmesi çok kolay bir ilmek. Sadece 4 sıradan oluşuyor. Haroşa daha belirgin olsun diye 7 numara şiş ile örülmüştür. Daha az ajurlu olmasını isteyenler daha ince şiş ile örebilirler. Bu örgü modelini yeleklerde, şallarda ve bebek örgülerinde kullanabilirsiniz. Eğer şiş işi örgüleri seviyorsanız bu modeli de mutlaka öğrenmenizi tavsiye ediyoruz.

Palmiye Yaprağı Örgü Modeli Yapılışı ve Süt Dişi Örgü Bebek Yeleği Modeli modellerinden sonra yine güzel bir model ile karşınızdayız. Sitemizde yayınladığımız anlatımlı örgüler ile kendinizi geliştirip örgü tekniklerini öğrenebilirsiniz. Öncelike örgü tekniklerini öğrenirseniz daha sonra yapacağınız örgülerde kolaylık sağlayacaktır. Yapacağınız örgülerde böylelikle farklı farklı modelleri tercih edebilirsiniz.
blank
Şimdi gelelim üç ilmekli yıldız örgü modelinin yapılışına. Bu modelin yapılışını videolu olarak yayınladık. Gönül hanımın kanalında paylaşmış olduğu bu model 10 dakikalık video ile anlaşılır biçimde sitemizde yayınlanmıştır. Aşağıdaki videodan nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Üç İlmekli Yıldız Örgü Modeli Yapılışı Videolu Anlatım

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir