İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Videolu Anlatımlı 150 Tane Örgü Modelleri

Örgü videoları arayanlar için 150 tane anlatımlı örgü modelleri bir arada toplanmıştır. Anlatımlı örgüler ile yapımlarını öğrenebilirsiniz.

Yapmanız gereken şey videolu anlatımını istediğiniz modelin resmine tıklayarak ”Konuya Geri Dön” yazısının altındaki linke tıklamak. Böylelikle örneğin anlatımlı videosuna yönleneceksiniz. Ayrıca dilerseniz yorum kısmından belirterek veya dilediğiniz resmin üzerine tıklayıp bu modelin yapılışını istiyorum diye yorum yazarsanız size yorum kısmından video linkini göndereceğim.

Bu sayfada bulunan anlatımlı videolar içerisinde, bebek örgüleri, patik modelleri, yelek modelleri, lif modelleri ve örgü teknikleri bulunuyor. Bir çok modelin yapılışı kolay videolar ile gösterilmiştir. Toplamda 150 tane örgü modelleri bulunuyor. Yeni örgü modelleri için kullanılan yeni tekniklere de yer verilmiş. Böylelikle yapacağınız örgülerde yeni teknikleri kullanabileceksiniz.

Hobiler sitesinde yayınlanan örgü videolarının çoğu aşağıda yer alıyor. Hepsini paylaşamaya çoğunluklu videoları paylaşmaya çalıştım. Modeller arasında tığ işi örgü videoları ve şiş işi örgü videoları var. Videoların %90’ı Türkçe anlatımlıdır.

Not: Videosunu istediğiniz modelin resimine tıklayıp Konuya Geri Dön derseniz modelin videosuna gideceksiniz. Yada resime tıklayıp açılan sayfada modelin videosunu istiyorum diye yorum yazarsanız videonun linkini yorumdan size ileteceğin.

Lütfen Videosunu İstediğiniz Modeli Aşağıdaki Yorum Kutusundan Belirtiniz.

Gelincik Örgü Modeli

150 Tane Anlatımlı Örgü Modelleri

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir