İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yalancı Selanik Örgüsü Yapılışı

Bugün sizlere yalancı selanik örgü modelini anlatacağız. Çok kolay ve her yerde yapabileceğiniz bir örgü. Kazaklarda, şapkalarda ve kollarda her yerde rahatlıkla yapabileceğiniz bir örgü modeli.

Sevgili hanımlar bugünkü anlatımlı videomuzda yalancı selanik örgü modelinin yapılışını paylaşacağız. Sevda hanımın kanalında paylaşmış olduğu kazaklarda, hırkalarda, şapkalarda ve bebek örgülerinde rahatlıkla yapılabilen bir örgü modeli. Yalancı selanik örgüsü şişlerle örülmektedir. Gerçek selanik örgü modeli ile arasında farklar vardır. İki model aynı örülmez. Farklı örülür. Selanik örgü modeli nasıl yapılır? yazımızda anlatımlı olarak paylaşmıştık. Bu yazımızdaki örgü videosunda ise yalancı selanik örgüsüne yer verdik.

Yalancı Selanik Örgü Modeli
Yalancı Selanik Örgü Modeli

Aşağıda bir kaç cümle ile nasıl yapıldığını anlatmaya çalıştık. Yine de tam anlayabilmeniz için videoyu izlemelisiniz.  Sevda hanım yalancı selanik örneğini güzel bir şekilde anlatmış

Yalancı Selanik Örneği
Yalancı Selanik Örneği

Üç tel önden bir tel arkadan alın ilk sırayı bitirdikten sonra ikinci sırada arkadan aldığınız tek tel ortada kalacak sekilde yine üç tel önden bir tel arkadan alarak devam edin her iki tarafından aynı oluyor zaten.

Yalancı Selanik Örgü Modeli Kazak
Yalancı Selanik Örgü Modeli Kazak

Yalancı Selanik Örgü Modeli Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir