İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yaprak Desenli 3 Boyutlu Bebek Battaniyesi Yapılışı

Yaprak desenli 3 boyutlu bebek battaniyesi yapılışı yazımızda güzel bir örnek paylaştık. Bu model ile bebeklerinize örgü battaniyeler yapabilirsiniz.

Minikleri kendi yapmış olduğunuz el işi battaniyeler ile ısıtmak istiyorsanız öncelikle örgü öğrenmeniz gerekir. Şiş ve tığ işlerini öğrenerek sizlerde bebek battaniyeleri örebilirsiniz. Sitemizde anlatımlı yüzlerce örgü bulunmaktadır. Ayrıca bir çok örgü tekniğini de videolu olarak paylaştık. Bunlardan faydalanarak örgü örmeyi öğrenebilirsiniz.

Daha önceki yazılarımızda Popcorn Bebek Battaniyesi Yapılışı modelini paylaşmıştık. Bu model bayanlar tarafından çok beğenilmişti. Bundan önce de Tunus İşi Bebek Battaniyeleri ve Anlatımlı Yapılışı yazımızda güzel bir Tunus işi battaniyenin yapılışını paylaşmıştık. Bu modellere de göz atarak farklı battaniyelerin yapılışlarını öğrenebilirsiniz.

blank

Yaprak desenli battaniye modelinin nasıl yapıldığını videolu olarak paylaştık. Bu model parça parça örülmektedir. Model 4 parçadan parçadan 1 parça oluşturularak tamamlanmaktadır. Modelin yapılışı için şiş kullanılmaktadır. Aşağıdaki 14 dakikalık videoda bebek battaniyesi yapılışının tüm ayrıntıları verilmiştir.

Yaprak Desenli Bebek Battaniyesi Yapılışı

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir