İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yazmaya Papatya Modeli Yapılışı

Yazmaya papatya oyası modeli yapılışı. İğne oyası papatya modeli yapımı, iğne oyası yazma kenarı yapılışı resimli anlatımlı olarak bu yazımızdadır.

Yine güzel bir papatya oyası yapılışı ile anlatımlı iğne oyalarımıza devam ediyoruz. Sevgili hanımlar iğne oyası öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Şimdi paylaşacağımız iğne oyası papatya modeli yapılışını sizlere öğreteceğiz. Daha önce eline iğne almış olan hanımların kolaylıkla yapabileceği bir iğne oyası modelidir.

Yazma kenarları için papatya oyası modelinin yapım aşamalarını resimli olarak yayınladık. Model Gül’ün İğnesinden Dökülenler sayfasından alıntıdır. Model için Gülden hanıma el işi hobiler sitesi olarak teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Çeyizlik yazma yapacak olanlar, kendine eşine ve dostuna yazma yapacaklar veya yazma yapıp satış yapan hanımlar için paylaşmış olduğumuz iğne oyası modelleri kolay anlaşılır biçimde paylaşılıyor. Şimdi paylaştığımız oya modelinde de toplamda 26 adet resmin birleşimi ile yapılış aşamalarını birleştirdik. Resimleri sırasıyla tek tek inceleyip yazma kenarı papatya oyasını öğrenebilirsiniz.

Daha önce yayınlamış olduğumuz papatya oyalarından bir kaç tanesini aşağıda paylaştık. İlginizi çeken model olursa aşağıdaki linklere tıklayarak ilgili sayfaya gidebilirsiniz.

İğne oyası ile boncuklu papatya oyası yapılışı
Anlatımlı Papatya Oyası Yapılışı Videolu
İğne oyası papatya çiçekli fular yapımı

Şimdi gelelim yazma için papatya oyasının yapılışına. Umarım bu kolay anlatım ile modeli yaparken zorlanmazsınız. Yapılışı açıkça resimlerle anlatılmış.

Yazma İçin Papatya Oyası Yapılışı

Yazmaya papatya oyası yapılışı 1

Yazmaya papatya oyası yapılışı 2

Yazmaya papatya oyası yapılışı 3

Yazmaya papatya oyası yapılışı 4

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir