İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

100+ Yeni Moda Kadın, Bebek ve Çocuklar için Örgü Etek Modelleri

Modern zamanların giyim tarzında örgü etekler ve örgü elbiseler çok tercih edilmiyor gibi görünebilir ancak bu renkli modelleri görmeden karar vermemek lazım. Özellikle bebekler ve kız çocuklar için örülen etekler, uzun yıllar eskimeden giyilebiliyor. Üzerine kurdeleler dikerek, iplerle süsleyerek tamamlayabileceğiniz bu eteklerin tabi ki yetişkinler için olanları var.

Örgü etek modellerinin kendinize göre sade basit olanlarını yapmak bebek eteği yapmaktan daha kolay aslında. Özellikle dar kısa kışlık etek yapmak istiyorsanız geniş bir atkı gibi düşünebilirsiniz. Dümdüz örüp gidin. Haroşo etek için pek uygun olmaz, çünkü kolaylıkla süner üzerinizden düşer. Yatay örmek lazım o zaman da şişman gösterir. İki ters iki düz ya da lastik dediğimiz model ile selanik modeli kolay örgü etek modelleri için ideal örgülerdir.

Kolay Etek Modelleri 

Örgü bebek elbise modellerini daha önce sizlerle paylaşmıştık. Şimdi ise 100 tane kolay örgü etek modelleri ile bunların nasıl durduğunu galerimizde paylaşıyoruz. Bu etek modelleri içerisinde hem bebek etekleri, hem çocuk etekleri hem de yetişkinler için örgü etekler görebilirsiniz.

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir