İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ara Uç Kenar Dantel Modelleri ve Yapılışı

Kenar dantel modelleri, kenar dantelleri, ara uç dantelleri en güzel modeller. Tığ işi kenar dantel yapılışı videolu anlatımı ile burada!

Dantel modelleri arasından seçtiğimiz en güzel modelleri toplayarak hepsini bir araya getirdik. Kenar dantelleri arasından bulduğumuz bu modeller tığ ile yapılan dantellerdir. Kenar danteli modelleri ile çarşaf, havlu kenarı, masa, sehpa, pike takımları, salon takımları ve vitrin takımları süsleniyor.

Çeyizlik dantel modelleri arayışında olan hanımlar ara uç dantel modellerine göz atıp, daha sonra yayınlamış olduğumuz video ile bir dantel modelinin tığ ile nasıl yapıldığına da bakabilirler. Bir evin her noktasında kullanılabilecek olan danteller hala bir çok evde bulunuyor. Ne kadar eskilerden de kullanılsa dantelin şuanda da evlerimizde bulunduğunu bilirsiniz. Her evde bulunmasa da bir çok evde dantel modelleri bulunmaktadır.

İğne oyası dantel modelleri yazımızda iğne oyası ile yapılan dantellerin resimlerini paylaşmıştık. Bir çok iğne oyalı dantel modellerine de göz atmanızı öneriyoruz. Dantel arıyorsanız mutlaka bakmalısınız.

Kenar Dantel Modelleri

Ara Dantel Modelleri
Ara Dantel Modelleri
Ara Uç Dantel Örnekleri
Ara Uç Dantel Örnekleri
Kenar Dantel Modelleri
Kenar Dantel Modelleri
Kenar Dantelleri
Kenar Dantelleri

Ayrıca nostalji olsun diyorsanız eski zaman dantelleri yazımızdaki eski dantel modelleri arşivine de göz atabilirsiniz. Onlarca eski dantel örneği bulunuyor.

Ayrıca daha önceden paylaşmış olduğumuz bir kaç dantele de aşağıdan göz atabilirsiniz.

Çeyizlik Dantelli Pike Takımı Modelleri
Yatak Odası Dantel Takımları
Kolay Halkalı Dantel Yapımı
Oda Takımı Dantel Motiflerinin Yapılışı

Tığ İşi Kenar Danteli Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir