İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çeyizlik iğne oyası havlu örnekleri

Evlenecek olan gençlerin çeyiz bohçaları için yapılmış olan çeyizlik iğne oyası havlu örnekleri paylaştık. Toplam 20 adet havlu modelleri yer alıyor.

Düğün yapacak olanlar çeyiz bohçası hazırlığı yaparlar. Bu bohçanın içerisinde el işleri de yer almaktadır. Salon takımı, başörtüleri, havlular gibi bir çok el yapımı ürünler çeyiz bohçalarında bulunuyor. El yapımı havluları da bohçalara koyanların sayısı oldukça fazla. Ya kendi yapmış olduğu havluları ya da satın almış oldukları havluları koyuyorlar. Bazı bayanlar çeyiz için havlu yaparken model arıyor ve bulmakta zorlanıyorlar. Bizlerde onlar için çeyizlik iğne oyası havlu örnekleri paylaşalım dedik. Modellerin hepsi iğne oyası ile yapılmıştır. İğne oyasını biliyorsanız bu modelleri hemen yapmak isteyeceğinizden eminim. İğne oyası ile yapılmış olan havlulardan daha önce ; Ağır iğne oyası havlu kenarı dantelleriBasit iğne oyası havlu kenarı yapılışıİğne oyası mutfak havluları kenar dantelleriİğne oyası ile yapılan havlu kenarları konularının paylaşımını yapmıştık. Talep üzerine daha fazla model eklemek istedik.

Çeyizlik Havlu Örnekleri

Yukarı tamı tamına 20 adet iğne oyası ile yapılmış havlu havlu yer alıyor. Bu modellerin hepsi birbirinden güzel. Zaten inceledikten sonra modellerin ne kadar muhteşem olduğunu sizler de göreceksiniz. İğne oyası biliyorsanız bunları yapmanızı şiddetle öneriyorum. Bunlara benzer havlular piyasada 30 TL ile 50 TL arasında yapılmaktadır. Sizde ya iğne oyasını öğrenip yaparsınız ya da satın alıp çeyiz bohçalarına korsunuz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir