İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tığ İşi Örümcek Oyası Yapımı

Tığ işi örümcek oyası tığ oyaları modellerinin en çok sevilenlerindendir. Türkçe videolu oya dersleri paylaşmaya örümcek oyası yapılışı ile devam ediyoruz.

Oya ve dantel dünyası Türkçe videolu derslerine devam ediyor. Özellikle tığ oyaları paylaşımları yapılıyor. Bizde hem sitemizi ziyaret eden ziyaretçiler için, hemde kanal sahibine katkıda bulunmak için oya videolarını burda paylaşıyoruz. Paylaştığımız videolar ile kanal sahibinin paylaşmış oldukları videoların izlenme sayıları artıyor. Hem onlara katkıda bulunmuş oluyoruz hemde ziyaretçilerimize.

Emeğe saygı açısından youtube videolarını siteye ekleme kodu ile ekliyoruz. Oya dersleri videolarını başlatıp izleyebilirsiniz. Oya örnekleri kategorisinde paylaşmış olduğumuz bazı örümcek oyaları;

Yıkarıda paylaşmış olduğumuz 3 adet örümcek oyası modelini binlerce kişi beğenip paylaşmışlardı. Eminim şimdi paylaşacağımız modelde en az bu oyalar kadar beğenip paylaşılır.

Tığ işi örümcek oyası

Kolay tığ oyaları dersleri paylaşmaya devam edeceğiz. Sitemizde bulunan oya modelleri kategorisini düzenli olarak takip ederseniz eklemiş olduğumuz oyaların yapılışlarını kaçırmamış olursunuz.

Tığ İşi Örümcek Oyası Yapılışı Türkçe Videolu Anlatım

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir