İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Üçgen panço nasıl örülür?

Çocuklar için üçgen panço nasıl örülür? Örgü panço yapılışı ile şişle panço nasıl örülür sorusunun cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Panço örmek isteyenler için üçgen panço yapılışı paylaşıyoruz. Son zamanlarda üçgen panço nasıl örülür diye soranlarınız oluyordu. Ayrıca tığ işi değil de şiş işi panço soranların sayısı daha fazla olduğundan dolayı şiş işi model seçtik.

Örgü Bebek Panço Yapılışı yazısında yayınladığımız panço örneği çok ilgi görmüştü. Şimdi yayınlayacağımız üçgen panço modeline bakalım aynı ilgiyi görecek mi.
Panço modeli iki parça olarak örülüyor. 3.5 numara örgü şişi kullanılmıştır. Arayıp bulamayacağınız bir modeli aşağıdaki resimlerden inceleyerek yapabilirsiniz.
Soğuk havalarda kullanabileceğiniz bir kıyafet olan pançolardan şiş işi örgü tekniklerini kullanarak yapabilirsiniz. Aşağıda paylaştığımız resimleri inceleyerek pançonun yapımını be kullanılan örgü tekniğini de görebilirsiniz.

Panço Nasıl Örülür?

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

4 Yorum

 1. Fadime Fadime 28 Aralık 2017

  Çocuk panço modelinin anlatımlı videosunu yapabilirmisiniz ? Yada sayıları tam olarak kaç?

 2. Havva Havva 29 Aralık 2017

  Ellerinize saglik cok guzel olmus kac ilmek vede akdan nasil dikilmis gosterirmisiniz ayrica videolu cekim yaparmisiniz burdak ornekler cok guzel videolu olmayinca yapamiyorum ((((((((

 3. Fiknet Fiknet 16 Şubat 2018

  Sayılarıda yazsanız cok iyi olur

 4. Dilek Dilek 15 Aralık 2018

  Dikilişi nasıl yapılıyor onu anlayamadım onuda anlatırmısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir