İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tunus İşi Baklava Dilimi Örgü Modeli Yapılışı

Tunus işi örgü modeli ve baklava dilimi örgü modelinin birleşimine şahit olacaksınız. Tunus işi baklava dilimi örgü modeli yapılışını öğrenecekseniz. Tek renk iple sade örgü modeli olarak yapılan şiş işi örgü modelidir. Tunus işi örgü modeli nasıl yapılır ve baklava dilimi örgü modeli nasıl yapılır sorularının cevabı tek bir yazımızda.

Sevgili ziyaretçilerim bugünkü örgü eğitimi videomuzda sizlerle tunus işi baklava dilimi örgü modeli adı verilen güzel bir model paylaşıyoruz. Ayrıca bu modelin yapılışını Türkçe videolu olarak sizlere ulaştırıyoruz. Bayanlar özellikle kış aylarında evde daha fazla vakit geçirdikleri için örgüye yöneliyorlar. Örgü bilmeyenlerde öğrenmek için modellerin yapılışlarını arıyorlar. Örgü tekniklerini öğrendikten sonra çok şık örgüler yapabiliyorlar. Özellikle kışlık örgülerden olan patikler, yelekler, bereler ve atkılar örülüyor. Tabi ki çocuk ve bebek örgülerini de unutmayalım.

Eğer patik örmek isterseniz Tunus işi patik yapılışı konusuna bakabilirsiniz.

Tunus İşi Selanik Örgü Modeli
Tunus İşi Selanik Örgü Modeli

Tunus işi yapılışı hakkında ve Baklava dilimi örgü modeli yapılışı hakkında bilgi vermeye çalıştık. Örgü tekniklerinden bir tanesi olan bu model ile bebek örgüleri, bayan yelekleri veya atkılar örebilirsiniz. Sade ve hoş görünen bu örgü tekniğini video sayesinde rahatlıkla öğrenebileceksiniz.

Baklava desenleri örgünün daha süslü ve gösterişli görünmesini sağlayacaktır. Bebek örgüleri için baklava dilimi örgü modeli de çok yakışıyor. Örgü tekniğini öğrendikten sonra yapılışınında ne kadar eğlenceli olduğunu göreceksiniz. Tunus işi örerken hiç sıkılmayacaksanız. Örgü şişlerini bir an önce elinize alıp örmeye başlamak isteyeceksiniz.

Eğer sade ve şık bir örgü örmek istiyorum diyorsanız bu örgü tekniğinden yapın. Tabi modeli beğenir misiniz beğenmez misiniz bilmiyorum ama umarım beğenirsiniz.  Yaptığınız örgü modelleriniz hobi sayfası adlı facebook sayfamızdan bizlere iletebilirsiniz.

Tunus işi baklava dilimi örgü modeli
Tunus işi baklava dilimi örgü modeli

Tunus İşi Baklava Dilimi Örgü Modeli Yapılışı Videolu Anlatım

VİDEO 1

VİDEO 2

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir